VP Investment

NEXT 3, Grey House, Fiołkowe wzgórze

Fiołkowe Wzgórze

Osiedle “Fiołkowe Wzgórze” położone jest blisko centrum Bytowa, a zarazem z dala od zgiełku miasta. Inwestycja składa się z sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wysoka jakość zastosowanych materiałów zapewni przyszłym właścicielom oszczędność w eksploatacji. Zaprojektowane domy charakteryzują się prostą, nowoczesną i  elegancką architekturą.  Osiedle otacza zieleń,  piękny krajobraz i spokój. 

fiolkowe_wzgorze_01
fiolkowe_wzgorze_02

Next 3

NEXT3 to kontynuacja osiedla NEXT2 przy ulicy Ziołowej w miejscowości Siemianice. Projekt obejmuje kolejne szesnaście domów w zabudowie bliźniaczej bądź szeregowej w miejscowości Siemianice przy ulicy Ziołowej. Każdy dom posadowiony będzie na indywidualnej działce, która pozwoli na samodzielną aranżację przydomowego ogrodu. Jest to miejsce idealne dla osób, które cenią sobie ciszę, świeże powietrze oraz  piękne wchody i zachody słońca. Przedsięwzięcie charakteryzuje się wysoką jakością użytych materiałów budowlanych.

Wszystkie domy zostały sprzedane. Zachęcamy do zapoznania się z inną ofertą.

next_3_01
next_3_02
next_3_03
 

Grey House

GREY HOUSE to nasza pierwsza inwestycja w centrum miasta Słupsk. Budynek usytuowany w pięknej okolicy, na zapleczu Teatru RONDO.  Adres nieruchomości to ulica Zygmunta Krasińskiego 14. Inwestycja znajduje się przy nowo powstałym „podwórku kulturalnym”, które obejmuje plac zabaw, siłownię na świeżym powietrzu, „mini teatr” oraz stoły do ping-ponga i szachów. Budynek składać się będzie z części usługowej, położonej na parterze oraz części mieszkalnej  położonej na kolejnych kondygnacjach budynku.  Inwestycję cechuje nowoczesna i elegancka estetyka. Zarówno budynek, jak i mieszkania wykonane zostaną z wysokiej jakości materiałów. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę oraz wysoki standard.

grey_house_01
grey_house_02
grey_house_03
grey_sal_06
grey_sal_07
grey_sal_08
grey_sal_09
grey_sal_10
grey_sal_11
grey_sal_12
grey_syp_13
grey_syp_14
grey_syp_15
grey_syp_16
mieszkania_slupsk_grey_house_01
mieszkania_slupsk_grey_house_02
mieszkania_slupsk_grey_house_03
mieszkania_slupsk_grey_house_04
mieszkania_slupsk_grey_house_05
mieszkania_slupsk_grey_house_06
mieszkania_slupsk_grey_house_07
mieszkania_slupsk_grey_house_08
mieszkania_slupsk_grey_house_09